Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ; vprašanja

Go down 
+19
hallček.
KawaiiKawaii
sexpanthers wife.
insomnia
Sparrow
sinicka
coco
ginger.
Loca*
perešček.
aliectioner
EchelonMars
vanjuš
^Bubble^
drewybiebs.
bombončk.♥
coffee.
Cookie.*
@lisette
23 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 21 2011, 09:00

First topic message reminder :

; vprašanja

Če ti kaj ni jasno in te kaj zanima, nas lahko vprašaš....vprašanja so namenjena tako članom kot gostom, nanašati pa se jasno da morajo na naš forum, saj je vprašanjem okoli vaših forumov namenjena druga tema.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 06:03

Se tut men zdi forum širši ko si v kaki temi kot pa ko si na prvi strani foruma, se v temi kar mal razšir, čeprav mi ni jasn zakaj, edino če je v temah širši ker je še avatar zravn in se zarad tega mal raztegne. Al je pa pri nas ko mamo mal manjše zaslone in ne čist tavelke ta razlika bolj očitna. Bomo potrpel menda al pa če damo te widgete na desni strani vstran, razširit pa foruma ne smemo zarad tistih k majo tavelke zaslone ker majo pol res preveč vse raztegnjen. Sm že razširla enkrat forum da sm si ga mal bolj prilagodila glede na moj zaslon sam pol sm pa vidla v temci za stile foruma ko je dala cookie screen prenove in je mela zarad tega pol vse res razširjen pa sploh to tabelco zgori čist čudno in take res ne more met zato (mi je blo pol jasn zakaj perešček daje velikost foruma na manj kot js) bomo mi mal potrpel, sj niti ne moti tolk to da je notr mal širši, vsaj mene ne. ; vprašanja - Page 3 260876060 Če bo pa ostale bomo pa probal najt najboljšo varianto za vse, tako nas z malo manjšimi ekrani kot onimi z večjimi.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 06:16

pač js mam ful velk zaslon, pa mam vse zmrdano, tam, pa od začetka ni blo tak.
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 06:59

pol pa ne vem, lahk da se je od takrat še mal širina foruma spremenila....daš kak print screen? se bo tk najbolj vidl kje je problem pa kaj bi se dal naredit.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 08:41

tudi js mam stisnjeno na prvi strani ja, sicer ni nevem kako grozno ampak zato mi tudi pridejo slikce kotegorij v dveh vrsticah pa to :)
ne moti me, ampak je res razlika ja
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 02:49

hm.. to pa je zanimivo... ker jaz imam tudi zelo velik ekran pa se mi vsenormalno vidi... mogoče pa je to krivo da sta kliknile gumb za manjše okence: ; vprašanja - Page 3 Pkence ker kadar jaz kliknem to se mi vse na forumu stisne pa postane bolj ožje, ravno tako kot vidve opisujeta.. dasta morda kakšen print screen?
Nazaj na vrh Go down
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 03:06

a misliš da smo čudni da bi to nardili in mislali, da se forum zoža? tut če to nardiš se drgač z širino foruma nč ne zgodi Wink

no, js mam zdej screen od kotičkov:
; vprašanja - Page 3 Koticki

moj opis je še pred kratkim bil v dveh vrstah in naslov podforuma od sinicke prav tako, isto je z opisom od perešček.
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 03:08

Cookie.* je napisal/a:
hm.. to pa je zanimivo... ker jaz imam tudi zelo velik ekran pa se mi vsenormalno vidi... mogoče pa je to krivo da sta kliknile gumb za manjše okence: ; vprašanja - Page 3 Pkence ker kadar jaz kliknem to se mi vse na forumu stisne pa postane bolj ožje, ravno tako kot vidve opisujeta.. dasta morda kakšen print screen?

; vprašanja - Page 3 Prtsc1

; vprašanja - Page 3 Prtsc2

prvi je v temi, drugi pa v indexu :) pač ni neka ful vidna razlika, je pa razlika.
mogoče je fora v slikah (podpisi itd.), da nam te razširijo v vsaki temi?
(tudi te ki sm ju zdej prilepla razširita forum)
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 03:22

ne vem v čem je problem pri meni je vse normalno (v podforumih in na začetni strani):
; vprašanja - Page 3 1print
; vprašanja - Page 3 2-print

ko pa sem si zočala okence pa sem kliknila tisti gumb zgoraj ko sem ga prilepila v post pa se mi je forum zožal tako kot vama, tak da če tisti gumb ni potem ne vem kaj bi lahko bilo...

; vprašanja - Page 3 Print3
Nazaj na vrh Go down
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 07 2012, 03:25

sej pa bi lahko na screenu vidla da nimam tak nareto ko ti misliš Winking pa isto je blo včer na bratrancovem kompu, pa ma tam okol 1800xnevemkolk pikslov. Confused aveš, ne morš ti tega na svoj ekran prilagajat ko graiko delaš, ampak more bit kompatibilna na 1024x768 oz. mene so vsaj tak naučili.
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 15 2012, 21:46

okej malo sem pozna haha ampak vseeno, js ne razumem zakaj mi je pisalo da je bilo ime 'coco' zasedeno, čeprav ni nobenega člana s tem imenom :) in ko sm dala še piko zraven je bilo okej

*edit: tudi na tisti naš forumček ko sm se prijavla, tisti poskusni, piše da je coco že zasedeno?!
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 17 2012, 04:22

coco. je napisal/a:
okej malo sem pozna haha ampak vseeno, js ne razumem zakaj mi je pisalo da je bilo ime 'coco' zasedeno, čeprav ni nobenega člana s tem imenom :) in ko sm dala še piko zraven je bilo okej

*edit: tudi na tisti naš forumček ko sm se prijavla, tisti poskusni, piše da je coco že zasedeno?!

to ti je pisalo? čudno ker na forumu res ni še člana ki bi imel nick coco ; vprašanja - Page 3 896893870
pa glede na to da se ti je tto še na poskusnem forumu pojavilo.. ne vem kaj bi lahko bilo.
kaj bi raje imela nick z pikico ali brez? lahko ti probam zamenjat nick pa bo mogoče šlo Winking
Nazaj na vrh Go down
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 17 2012, 19:16

Cookie.* je napisal/a:
coco. je napisal/a:
okej malo sem pozna haha ampak vseeno, js ne razumem zakaj mi je pisalo da je bilo ime 'coco' zasedeno, čeprav ni nobenega člana s tem imenom :) in ko sm dala še piko zraven je bilo okej

*edit: tudi na tisti naš forumček ko sm se prijavla, tisti poskusni, piše da je coco že zasedeno?!

to ti je pisalo? čudno ker na forumu res ni še člana ki bi imel nick coco ; vprašanja - Page 3 896893870
pa glede na to da se ti je tto še na poskusnem forumu pojavilo.. ne vem kaj bi lahko bilo.
kaj bi raje imela nick z pikico ali brez? lahko ti probam zamenjat nick pa bo mogoče šlo Winking

probaj brez, če bo šlo haha :) na poskusnem sm si tudi spremenila pol in je šlo, ob registraciji pa ne, čudno
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 17 2012, 22:02

sem ti spremenila Winking to je pa res čudno, da ti ob registraciji ni šlo potem pa ti je, sej zdaj smo problem rešili, maš zdaj nick brez pikice ; vprašanja - Page 3 3217753424
Nazaj na vrh Go down
sinicka
krofek:*
krofek:*
sinicka


Število prispevkov : 99
Registriran : 11/02/2012
Kraj : narnia

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 02:35

kaj sam jaz nevidim hedera?
Nazaj na vrh Go down
Sparrow
sladko pecivo
sladko pecivo
Sparrow


Število prispevkov : 149
Registriran : 23/02/2012
Starost : 29
Kraj : Tortuga

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 02:41

sinicka je napisal/a:
kaj sam jaz nevidim hedera?
meni ga kaže. ; vprašanja - Page 3 3063782546
Nazaj na vrh Go down
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 04:21

sinicka je napisal/a:
kaj sam jaz nevidim hedera?

js ga vidim.. vse ostale slike pa ti kaže?
Nazaj na vrh Go down
sinicka
krofek:*
krofek:*
sinicka


Število prispevkov : 99
Registriran : 11/02/2012
Kraj : narnia

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 04:35

nič mi ne kaže mislim navigacije pa hedera
Nazaj na vrh Go down
ginger.
velika slastna kupa
velika slastna kupa
ginger.


Število prispevkov : 429
Registriran : 13/11/2011

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 04:41

men tud ne kaže. shrani.si se je sesul, ker jz ne vidm slik, ki so shranjene na shrani. si. (':
Nazaj na vrh Go down
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 05:08

dorothée. je napisal/a:
men tud ne kaže. shrani.si se je sesul, ker jz ne vidm slik, ki so shranjene na shrani. si. (':

pa res, js tistih s shrani.si tudi ne vidim :O
čeprav header in navigacijo mi kaže, pa so tudi na shrani.si hmmm
Nazaj na vrh Go down
ginger.
velika slastna kupa
velika slastna kupa
ginger.


Število prispevkov : 429
Registriran : 13/11/2011

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 05:11

sej učasih shrani.si se kr randomly mau sesuje pa pride nazaj tko da bo najbrž se popravl do jutr. al pa ne. ><'
Nazaj na vrh Go down
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 20:49

dorothée. je napisal/a:
sej učasih shrani.si se kr randomly mau sesuje pa pride nazaj tko da bo najbrž se popravl do jutr. al pa ne. ><'

no sej meni že dela:)
Nazaj na vrh Go down
perešček.
▬ ADMINISTRATOR
▬ ADMINISTRATOR
perešček.


Število prispevkov : 803
Registriran : 19/09/2011
Starost : 25
Kraj : tam kjer tebe ni:D

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 22:49

resno vam ni kazalo nič oz. vam še kar ne? :o
ker men je vse,čist normalno in tipi topi delal. možn tut da je kej z brskalnikom blo narobe,odvisn kerga uporablate. js vem da na chromerju ni blo nč.
Love Struck
Nazaj na vrh Go down
coco
velika slastna kupa
velika slastna kupa
coco


Število prispevkov : 672
Registriran : 23/01/2012
Starost : 27
Kraj : district 4

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18 2012, 23:22

perešček. je napisal/a:
resno vam ni kazalo nič oz. vam še kar ne? :o
ker men je vse,čist normalno in tipi topi delal. možn tut da je kej z brskalnikom blo narobe,odvisn kerga uporablate. js vem da na chromerju ni blo nč.
Love Struck

nene tudi js mam chrome pa mi učeraj ni kazalo s shrani.si, ampak danes je super:))
Nazaj na vrh Go down
ginger.
velika slastna kupa
velika slastna kupa
ginger.


Število prispevkov : 429
Registriran : 13/11/2011

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 24 2012, 21:01

a @lisette ni več adminka, kokr vidm? o':
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 24 2012, 21:05

dorothée. je napisal/a:
a @lisette ni več adminka, kokr vidm? o':

žal je naša mandarinca zaradi pomanjkanja časa odstopila. ampak je pa vseeno obljubila da se bo kdaj pa kdaj še vrnila in malo pokukala na forum.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





; vprašanja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
; vprašanja
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ; pogosta VPRAŠANJA & ODGOVORI
» ; vprašanja in pomoč [osnovno na forumotion]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: GLAVNO :: × HELP CENTRAL-
Pojdi na: