Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ; vprašanja

Go down 
+19
hallček.
KawaiiKawaii
sexpanthers wife.
insomnia
Sparrow
sinicka
coco
ginger.
Loca*
perešček.
aliectioner
EchelonMars
vanjuš
^Bubble^
drewybiebs.
bombončk.♥
coffee.
Cookie.*
@lisette
23 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 21 2011, 09:00

First topic message reminder :

; vprašanja

Če ti kaj ni jasno in te kaj zanima, nas lahko vprašaš....vprašanja so namenjena tako članom kot gostom, nanašati pa se jasno da morajo na naš forum, saj je vprašanjem okoli vaših forumov namenjena druga tema.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 09 2012, 08:05

Mal dvomim, glede na to da smo se bolj na glavnega in najboljšega osredotočl kr bi radi da bi vsi čimbolj artal. Tle v teamu ne vem če katera arta v tem programu, vse bolj Photoshop uporablamo kr je res najboljši in bi težk skrbele za vodiče. Ti priporočam da si Photoshop CS3 dol potegneš pa inštaliraš in pol crack pa maš, ti ne bo žal da si šla na najboljš program za artanje. Huge Pol te bomo pa že naučil delat v njem počas, z vajo.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
EchelonMars
tortica
tortica
EchelonMars


Število prispevkov : 226
Registriran : 09/02/2012
Starost : 34
Kraj : Echelon from Mars

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 09 2012, 20:29

Vem sem poskušala dol potegnit pa mi ga sploh noče potegnit dol, ker pri nas slabo vleče net, če bi kupila originalnega je pa spet drago.
Prosila, bi če je kater artar tako dobr da mi ga zapeče na cd, jaz kupim cd in mu ga potem pošljem.
Ker sem videla, v PS zelo lepi izdelki pridejo, ko ma več funkcij kot PF
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 09 2012, 21:43

Sj originalnega nima noben kr je predrag, si ga ne mormo privošit. Blank sm mela prej tut sama linijo 1mb hitrosti pa mi ga je potegnal dol in če ti recimo net tkole ko brskaš po forumih dost hitr odpira pol bi ti ga mogl potegnat dol, sam mal dle traja. Huge No, v vsakem primeru bi ti ga mogl ne glede na to kolk maš hitr net. Kj ti pa napiše ko si ga dol vlečeš? Ti ga kr neha prenašat, kaj napiše al karkol? Če bi najdl vzrok zakaj ti ga noče bi ti mogoče lahk pomagal da bi ti ga.
Res ma PS dost več funkcij in lahk narediš fajne izdelke, ravn ti effekti jih naredjo še lepše česar pa v photo filtru ni, vsaj tak dobrih ne.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
aliectioner
piškotek;3
piškotek;3
aliectioner


Število prispevkov : 14
Registriran : 10/02/2012

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:39

zakaii še zmer ne vidim novim podforumou, tud če že mam 5 postou?
Nazaj na vrh Go down
perešček.
▬ ADMINISTRATOR
▬ ADMINISTRATOR
perešček.


Število prispevkov : 803
Registriran : 19/09/2011
Starost : 25
Kraj : tam kjer tebe ni:D

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:41

aliectioner jih resno nevidiš? dej mogoče še 1x mal poglej,ker bi mogla vidt kokr se men zdi:*
če pa še kr neboš pa kr še 1x piši.<3
Nazaj na vrh Go down
EchelonMars
tortica
tortica
EchelonMars


Število prispevkov : 226
Registriran : 09/02/2012
Starost : 34
Kraj : Echelon from Mars

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:42

@lisette je napisal/a:
Sj originalnega nima noben kr je predrag, si ga ne mormo privošit. Blank sm mela prej tut sama linijo 1mb hitrosti pa mi ga je potegnal dol in če ti recimo net tkole ko brskaš po forumih dost hitr odpira pol bi ti ga mogl potegnat dol, sam mal dle traja. Huge No, v vsakem primeru bi ti ga mogl ne glede na to kolk maš hitr net. Kj ti pa napiše ko si ga dol vlečeš? Ti ga kr neha prenašat, kaj napiše al karkol? Če bi najdl vzrok zakaj ti ga noče bi ti mogoče lahk pomagal da bi ti ga.
Res ma PS dost več funkcij in lahk narediš fajne izdelke, ravn ti effekti jih naredjo še lepše česar pa v photo filtru ni, vsaj tak dobrih ne.

Uf veš intrnet imam preku usb ključka od mobitela potem veš, da je fuul slabo enostavno mi ga prekine tam nekje ko je ene 10mb potegnjenih dol.
Ne vem no opazujem vaše izdelke in so zelo lepi, in bi se tudi jaz naučila artati s tem programom, ker PF je že mal dolgočasen
Nazaj na vrh Go down
aliectioner
piškotek;3
piškotek;3
aliectioner


Število prispevkov : 14
Registriran : 10/02/2012

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:47

perešček. je napisal/a:
aliectioner jih resno nevidiš? dej mogoče še 1x mal poglej,ker bi mogla vidt kokr se men zdi:*
če pa še kr neboš pa kr še 1x piši.<3
vidim sam ÷INFORMATION & NEWS ÷NEED HELP? ÷INTRODUCE YOURSELF ÷GENERAL DISCUSSION

al sm se jzz kej zmotla pa je to use?
Nazaj na vrh Go down
perešček.
▬ ADMINISTRATOR
▬ ADMINISTRATOR
perešček.


Število prispevkov : 803
Registriran : 19/09/2011
Starost : 25
Kraj : tam kjer tebe ni:D

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:50

aliectioner uh mal si spregledala zgornje slikce tm gor,nanje morš kliknt če želiš v drugo kategorijo.ena novost pri nas,v obvestilih si lah več prebereš.upam,da se boš znašla:*
Nazaj na vrh Go down
aliectioner
piškotek;3
piškotek;3
aliectioner


Število prispevkov : 14
Registriran : 10/02/2012

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:55

ahaa... bom poskusla
Nazaj na vrh Go down
perešček.
▬ ADMINISTRATOR
▬ ADMINISTRATOR
perešček.


Število prispevkov : 803
Registriran : 19/09/2011
Starost : 25
Kraj : tam kjer tebe ni:D

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 01:57

aliectioner tiste slikce ko ti gor piše art room,off topic,resources,administracija itd.:* sam klikneš nanje. Huge
Nazaj na vrh Go down
aliectioner
piškotek;3
piškotek;3
aliectioner


Število prispevkov : 14
Registriran : 10/02/2012

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 02:00

sm ugotovila ja x) zloo zakon <3
Nazaj na vrh Go down
perešček.
▬ ADMINISTRATOR
▬ ADMINISTRATOR
perešček.


Število prispevkov : 803
Registriran : 19/09/2011
Starost : 25
Kraj : tam kjer tebe ni:D

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePet Feb 10 2012, 02:02

no superca sam da si:* hihi,hvala. Love
Nazaj na vrh Go down
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 14 2012, 06:38

zakaj jst ne vidm nobenga podforuma, pa mam že tm okol 80 postov :o
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
perešček.
▬ ADMINISTRATOR
▬ ADMINISTRATOR
perešček.


Število prispevkov : 803
Registriran : 19/09/2011
Starost : 25
Kraj : tam kjer tebe ni:D

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 14 2012, 06:43

niti enga? :'o
drgač pa najbrž si spregledala une slikce tm vzgori,ko ti piše gor resources,art room,off topic itd.
no skratka nanje morš klikat (:
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 14 2012, 06:43

Loca* je napisal/a:
zakaj jst ne vidm nobenga podforuma, pa mam že tm okol 80 postov :o
klikni zgornje sličice in se ti bodo odprli ostali podforumi, sliči zgledajo tako:

; vprašanja - Page 2 U4
Nazaj na vrh Go down
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 14 2012, 06:46

o hvala, nism bla pozorna, zanimiv koncept ; vprašanja - Page 2 3120919991
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 14 2012, 06:46

nič hudega :) hvala ti :*
Nazaj na vrh Go down
ginger.
velika slastna kupa
velika slastna kupa
ginger.


Število prispevkov : 429
Registriran : 13/11/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 04 2012, 04:51

jz ne vidim podpise drugih. o.o
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 04 2012, 05:00

Sam od drugih al svojih tut ne? Si mogoče kliknala na ta gumb k ga najdeš zgori ko odpreš kako temo: ; vprašanja - Page 2 Gumb%20podpis, ta ti namreč skrije podpiske vseh, nazaj jih dobiš s ponovnim klikom na ta gumb.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
ginger.
velika slastna kupa
velika slastna kupa
ginger.


Število prispevkov : 429
Registriran : 13/11/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 04 2012, 05:04

a, sm že kliknla tist gumb in dela. hvala. :*
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 04 2012, 05:11

Se mi je zdel da je to. Ni za kaj. Cute Zaj veš če se hočeš kdaj rešit podpiskov v kaki temi, če te bojo motl, sploh v kaki galeriji pa še kje, jih lahk komot ugasneš in daš pol nazaj.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimePon Mar 05 2012, 08:30

a se sam men zdi, al je forum res ožji, ko si v indexu? Thinking
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 03:04

Loca* je napisal/a:
a se sam men zdi, al je forum res ožji, ko si v indexu? Thinking

hm.. mislim da si te zdi, ker prvo se je meni tud zdelo mal ožje ampak potem sem pa ugotovila,
da ni razlike tako da jaz mislim da je širina enaka.
Nazaj na vrh Go down
Loca*
velika slastna kupa
velika slastna kupa
Loca*


Število prispevkov : 584
Registriran : 28/09/2011
Starost : 28
Kraj : Villa Villekulla.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 04:12

je razlika, očitna. prej sem mela un welcome okenc lepo vse urejeno, zdej pa uni napisi niso enakomerni. pa primerjaj forum ko maš odprto temo pa ko si u indexu, ful je razlike in ne zgleda kul, k je tok stisnjeno.
Nazaj na vrh Go down
http://500px.com/a_jelen
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 06 2012, 05:49

Loca* je napisal/a:
je razlika, očitna. prej sem mela un welcome okenc lepo vse urejeno, zdej pa uni napisi niso enakomerni. pa primerjaj forum ko maš odprto temo pa ko si u indexu, ful je razlike in ne zgleda kul, k je tok stisnjeno.

hmm ne razumem! meni vse normalno kaže :/
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





; vprašanja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
; vprašanja
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ; pogosta VPRAŠANJA & ODGOVORI
» ; vprašanja in pomoč [osnovno na forumotion]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: GLAVNO :: × HELP CENTRAL-
Pojdi na: