Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ; vprašanja

Go down 
+19
hallček.
KawaiiKawaii
sexpanthers wife.
insomnia
Sparrow
sinicka
coco
ginger.
Loca*
perešček.
aliectioner
EchelonMars
vanjuš
^Bubble^
drewybiebs.
bombončk.♥
coffee.
Cookie.*
@lisette
23 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeNed Avg 21 2011, 09:00

; vprašanja

Če ti kaj ni jasno in te kaj zanima, nas lahko vprašaš....vprašanja so namenjena tako članom kot gostom, nanašati pa se jasno da morajo na naš forum, saj je vprašanjem okoli vaših forumov namenjena druga tema.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:48

Mene samo zanima, zakaj so avatarji take zaoblene oblike? kaj je že to tako narejeno al pri meni nekj ni vredu? Pa tako svetle barve so avatarji...
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:52

Vsi so tko zaobljeni, ker je uporabljena ena koda za okvir okoli njih. Svetle barve so pa tut zarad kode in sicer se ji opacity poveča ko si z miško na avatarju in zmanjša ko greš dol, je enako pri vseh slikcah če si opazla, tut pri podforumskih in slikcah v postih, header itd. Kiss
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:54

aha... nisem vedela-hvala ;D drugače je to res super koda Love Struck
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 23:00

smo hotl probat neki novga, kar nimajo vsi forumi zato smo mal forum z raznimi kodami opreml, in pri vsaki prenovi bomo še kaj na novo dodal Kiss hvala
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
coffee.
piškotek;3
piškotek;3
coffee.


Število prispevkov : 27
Registriran : 25/09/2011
Starost : 27
Kraj : h o l l y w o o d

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Sep 26 2011, 03:03

mene zanima a res mormo čakat 7 dni da povezavo nalimamo, ker potem
se jaz ne morem predstavit ker mam v povezavi. -.-''.
Nazaj na vrh Go down
bombončk.♥
krofek:*
krofek:*
bombončk.♥


Število prispevkov : 74
Registriran : 18/09/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Sep 26 2011, 03:27

ja.
žal je tko narejeno, da novi člani ne morjo kar v nedogled lept linkov. ker drugače bi že pru dan pospammal cel forum z linki, seveda, tisti, ki hočjo to narest...
tko da se mi zdi bolje, da majo tko naštiman, ker če vam je kaj do foruma, boste počakali 7 dni, drugače pa ne.
glede opisa pa tudi ni problem, ker se lohka na kratko opišš, pa poj pod opozorilo napišeš, da se čez 7dni, ko dobiš dovoljenje za leplenje linkov, opišeš na veliko lepši način.
Nazaj na vrh Go down
coffee.
piškotek;3
piškotek;3
coffee.


Število prispevkov : 27
Registriran : 25/09/2011
Starost : 27
Kraj : h o l l y w o o d

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Sep 26 2011, 04:31

Hvala jaz bom počakala teh 7 dni, ker sem se res trudila glede prestavitve da bo tipi topi. Angel
hvalaa. ;*.
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Sep 26 2011, 05:02

Saj ni problem mal počakat, se nikamor ne mudi, lahk pa odpreš svojo tem pa če maš v obliki slike al karkol pa objaviš brez sprednjega http:// sam ostalo in pol bo nekdo iz teama popravo link da bo deloval kot more. Predlog, če bi rada čimprej dodala povezavo.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
coffee.
piškotek;3
piškotek;3
coffee.


Število prispevkov : 27
Registriran : 25/09/2011
Starost : 27
Kraj : h o l l y w o o d

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Sep 26 2011, 05:04

hvala bom se strpela 7 dni. Tongue
Drugač pa ja všeč so mi tale pravila, član more biti aktiven če
želi razkrivati podforume. Happy
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeČet Sep 29 2011, 02:21

Oki doki, kot želiš.

Ja, pa še lepo je videt ko ste aktivn in se tko mal bolj spoznamo zarad tega, bolj kot pa če bi se vsi sam regal pa ne bli aktivn, je pa tut prav da se vsak vsaj mal potrud če želi met dostop do vsega.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeSob Okt 15 2011, 02:18

(spet jaz ; vprašanja 248021288 )
Mene zanima tole:
Npr. ko hočem napisat post in kakšne besede obarvat z barvami, kliknem tole paleto za barve in si zberem pač barvo. Potem
pa ko objavim prispevek se mi ne obarva besedilo. Zakaj? Kakršnokoli barvo nastavim se mi vedno pokaže umazano rumenkasta. ; vprašanja 3217753424
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeSob Okt 15 2011, 03:31

Mogoče tiste besede daš ležeče? Ker je za ležeče ta oranžna barva ali umazano rumena kot si rekla in pol avtomatsko vsako ležečo besedo obarva v to barvo, če maš normalno pisavo pa bi ti mogle prijet barve. Cute Če ti pa namest barve recimo napiše kodo barve pol pa poglej če maš spodi ko pri možnostih kaj preveč obkljukano. ; vprašanja 3217753424 Lahk pa še kak screen daš, če še vedn ne bo delal in ni nič od tega dvojega, bomo laži ugotovil če je kaj druga.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeSob Okt 15 2011, 03:46

hmmm... ja verjetno je zaradi ležečega besedila. no bom zdaj probala naredit en test pa bom editirala kako mi kaže barve:

ležeče+obarvano
-ne kaže barve
obarvano-kaže barvo

ja to je krivo ;D hvala za pomoč ; vprašanja 3217753424
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeSob Okt 15 2011, 06:58

Ni kej, zato smo pa tu. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
drewybiebs.
piškotek;3
piškotek;3
drewybiebs.


Število prispevkov : 66
Registriran : 15/10/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeTor Okt 18 2011, 17:10

mene zanima kako se najde na forumih activity points, drgač pa ful lep forum.
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeTor Okt 18 2011, 23:01

Takoj ko prideš v admin. kotiček maš spodi Statistiko (število prispevkov, število tem, kdaj je bil forum odprt itd) in pogledaš kolk ti piše pri Number of activity points :. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
^Bubble^
krofek:*
krofek:*
avatar


Število prispevkov : 94
Registriran : 14/11/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Nov 14 2011, 05:50

Živjo!
Jest sm se 1. prjaula in sm pol ugotovla da sm dala napačn mejl. In pol sem se še enkrat in nism mogla dat istega nicknama.. Pa me zanima če se da tele _ dat stran ? ^^ Tenx :*
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Nov 14 2011, 07:08

Ni problema, bom dala vstran...v roku 48 ur po registraciji lahk nick spremenim brez problema. Ti bom dala te znakce vstran. Huge
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
^Bubble^
krofek:*
krofek:*
avatar


Število prispevkov : 94
Registriran : 14/11/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Nov 14 2011, 08:18

Huaaalaa' !
p.s. : smeškoti rulles Cute
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Nov 14 2011, 08:29

Ni kej. Tnx, so men tu všeč. Huge
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
vanjuš
piškotek;3
piškotek;3
vanjuš


Število prispevkov : 64
Registriran : 15/11/2011
Kraj : Maribor

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Jan 16 2012, 01:25

jaz bi samo vprašala, kdaj lahko vidim forum html&css, oz. če sploh obstaja.. ker sem šla gledat pod stopnje pa nekak nisem zasledla kdaj bi se naj odprl, pri kolkih prispevkih..
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Jan 16 2012, 03:31

vanjuš je napisal/a:
jaz bi samo vprašala, kdaj lahko vidim forum html&css, oz. če sploh obstaja.. ker sem šla gledat pod stopnje pa nekak nisem zasledla kdaj bi se naj odprl, pri kolkih prispevkih..
za to rabiš 200 postov Lool
Nazaj na vrh Go down
vanjuš
piškotek;3
piškotek;3
vanjuš


Število prispevkov : 64
Registriran : 15/11/2011
Kraj : Maribor

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimePon Jan 16 2012, 05:08

Cookie.* je napisal/a:
vanjuš je napisal/a:
jaz bi samo vprašala, kdaj lahko vidim forum html&css, oz. če sploh obstaja.. ker sem šla gledat pod stopnje pa nekak nisem zasledla kdaj bi se naj odprl, pri kolkih prispevkih..
za to rabiš 200 postov Lool

uh ok hvala Njami
Nazaj na vrh Go down
EchelonMars
tortica
tortica
EchelonMars


Število prispevkov : 226
Registriran : 09/02/2012
Starost : 34
Kraj : Echelon from Mars

; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitimeČet Feb 09 2012, 07:59

Kaj lahko naredite pdoforum za art program photofiltre studio
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





; vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; vprašanja   ; vprašanja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
; vprašanja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ; pogosta VPRAŠANJA & ODGOVORI
» ; vprašanja in pomoč [osnovno na forumotion]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: GLAVNO :: × HELP CENTRAL-
Pojdi na: