Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ; komentarji obvestil

Go down 
+5
vampire.
KENNA
bombončk.♥
Cookie.*
@lisette
9 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePet Avg 26 2011, 07:18

; komentarji obvestil

V tem podforumu v nekaj tem z obvestili (obvestila, statistika,...) ni mogoče komentirati, zato lahko to storite tukaj.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 21:54

zelo mi je všeč ideja za nivoje-glede pisanje postov. Zelo izvirno ;D
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:02

Tenkju. Kiss je tako nekako celoten forum kot ene vrste igrca in počas odkrivaš kaj forum sploh skriva.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
bombončk.♥
krofek:*
krofek:*
bombončk.♥


Število prispevkov : 74
Registriran : 18/09/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:04

men je tut to všeč.
samo zdi se mi da potem nimamo dovolj podforumov, da bi nekako nabrali dovolj postov. če i jih bilo že na zaetku več. bi bilo lepo Love Struck
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:58

če bi jih dal na začetku preveč pol bi jih zmanjkal za zadnji nivo... Big Grin pa tut tko če ni že na začetku preveč podforumov bolj vsak prebere vse teme v podforumih ki so vidni in pol točn ve da se forum razkriva s pisanjem postov itd. si tko tut vsa obvestila preberete, pravila in niste tko preveč zmeden. Kiss saj za začetni nivo rabte sam 5 postov pol se pa že še več odpre.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 22:59

mene pa ne motijo preveč nivoji-ful so mi zanimi, zdaj se ravno trudim prit do naslednjega Big Grin
Nazaj na vrh Go down
bombončk.♥
krofek:*
krofek:*
bombončk.♥


Število prispevkov : 74
Registriran : 18/09/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Sep 18 2011, 23:08

sej ne da me motjo, samo ko sem se registrirala, pa nism še nč prebrala, me je kr mel, da bi šla dol pa zakričala: APROMOVIRAJO SE PA NIMAJO NČ PODFORUMOV? sam poj sm šla pa brt, ker mi je blo čudn ... tko da nvem če to lih prfektno. je huda ideja, da so ja pridni pa pišejo posteke, samo...
drgač, ampake kjere podforume? Tongue
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePon Sep 19 2011, 00:17

sej zato je pa treba kaj prebrat sploh podforum z obvestili, pol pa če spodi vidiš da ma forum že kar nekaj prispevkov pol že lahk mal sklepaš da še neki skriva in greš raziskovat kaj. Love Struck najprej zaviješ verjetn v kake take teme, ki ti dajo dogovor na to al so sam ti podforumi al še kaj več in kmal ti je vse jasno. Kiss tak da upam da bojo vsi novi ćlani najprej pogledal v temo kjer je vse razloženo o nivojih pol pa začel sodleovat.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Okt 16 2011, 02:59

vauuu activity points pa so se kar dvignile <3
čestitke vsem!!
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Okt 16 2011, 04:10

Se pozna če smo vsi mal aktivn, da se kar dvigne in če se bomo še mal potrudl lahk kar kmal pridemo na lestvico....sej ni druga, sam če bomo na lestvici bomo mel s tem tut mal promocije, več jih bo zvedl za naš forum. ; komentarji obvestil 3217753424 Pridni smo/ste. Huge
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Okt 16 2011, 04:50

ja, se popolnoma strinjam. Zdaj mora naš forum še pridobit veliko vodičev in postov v teh novih podforumih in kmalu bomo na lestvici. Takrat bo za naš forum veliko več ljudi iizvedelo, kar bi blo res fajn ; komentarji obvestil 248021288
USPELO NAM BO!
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeNed Okt 16 2011, 22:40

Se strinjam s tabo, rabmo dost vodičev, sam ne more mvse hsama naredit tko da bom rabla pri tem neki pomopči od vas, pol pa tut upam da bo dost vodičev se naredil za končne izdelke, ker se mi zdi da se tam pol največ naučiš, ker vidiš cel postopek kak naredit lep izdelek. Jasno da moreš pol še svoj stil odkrit pa ga razvit, sam dobiš pa neke napotke v vodičih, ki jih potem še nadgrajuješ in izpolnjuješ. Huge Pri aktivnosti se pa tut potrudmo, odpirat bo treba čimbolj nove teme, pa komentirat, brushe, texture itd objavljat in bo kar naraslo število točk. Wink

Mam namen ta teden zdaj izbrat tut modeke, da mi bojo lahk pomagal in pol upam da bomo forum zalaufal in da bo aktivnost še narasla. Kiss
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeČet Okt 20 2011, 05:18

drewybiebs. tnx za ikonco, jo bom dodala pol ko jih še mal dobimo da ne bom za vsako posebi hodla jo dajat gor. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeČet Okt 20 2011, 21:42

Ta nov podforum mi je full všečkan ; komentarji obvestil 248021288
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeČet Okt 20 2011, 21:58

Hvala, se mi je zdelo da še neki manjka za vse ostalo kar še nima podforuma, pa sm ga odprla. Mormo met še nek prostor za razne debate o vsem zanimivem kar se nanaša na grafiko. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
KENNA
piškotek;3
piškotek;3
KENNA


Število prispevkov : 53
Registriran : 28/10/2011
Starost : 25
Kraj : turn around, honey

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePet Okt 28 2011, 03:57

jaz pa sem vesela, ker ste naredili nekaj podobnega kot AD. vseeno mi je žal, da propada.
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePet Okt 28 2011, 04:13

Lepo, da ti je všeč, art je taka tema ki je zanimiva, če se le mal vsi posvetmo artanju, v bistvu te hitr navduš kako lahk iz ene normalne slike ali več dobiš neki krasnega tko da mormo art še naprej obujat.
AD..škoda foruma res ker je fajni in dost se najde tam, sam mogoče bo spet kdaj bolj zaživel, nikol se ne ve.
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
KENNA
piškotek;3
piškotek;3
KENNA


Število prispevkov : 53
Registriran : 28/10/2011
Starost : 25
Kraj : turn around, honey

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePet Okt 28 2011, 04:14

upajmo.
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeSob Okt 29 2011, 00:51

drewybiebs. in KENNA hvala za ikonce, sem jih dodala v galerijo avatarjev. ; komentarji obvestil 3217753424
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
KENNA
piškotek;3
piškotek;3
KENNA


Število prispevkov : 53
Registriran : 28/10/2011
Starost : 25
Kraj : turn around, honey

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeSob Okt 29 2011, 01:35

ni zakaj bom še kakšne nardila.
Nazaj na vrh Go down
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePon Okt 31 2011, 18:42

vauuu čestitke forum! Statistika je neverjetna!
Vedno boljši smo Huge
Nazaj na vrh Go down
vampire.
▬ MODERATOR
▬ MODERATOR
vampire.


Število prispevkov : 124
Registriran : 09/11/2011
Starost : 27
Kraj : beacon hills ft. storybrook

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeTor Nov 22 2011, 00:26

vau...zlo lepo je vidt da forum 'raste oz. se razvija' Big Grin
(pač statistika gre navzgor.) ... & še tko naprej. Love Struck
Nazaj na vrh Go down
@lisette
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
@lisette


Število prispevkov : 1452
Registriran : 13/08/2011

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeTor Nov 22 2011, 00:50

Dobr nam gre, če se bomo potrudl bo vsaka statistika boljša in tudi točke nam bojo rastle. Huge Hvala vsem.

vampire. lušna ikonca, sem jo dodala. Huge
Nazaj na vrh Go down
https://magic-swaggie.slovenianforum.com
Cookie.*
PARTY FOOD:$$$
PARTY FOOD:$$$
Cookie.*


Število prispevkov : 1288
Registriran : 18/09/2011
Kraj : glitter town.

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimeTor Nov 22 2011, 03:18

vauuu activity points pa fajn rastejo!!!
ponosna sem na vas in na vse nas Huge
Nazaj na vrh Go down
meggie.
krofek:*
krofek:*
meggie.


Število prispevkov : 115
Registriran : 28/12/2011
Starost : 34
Kraj : London. ♥

; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitimePet Dec 30 2011, 07:02

hvala da ste me sprejele v team! res sm bla zlo presenečena! Big Grin se bom po najboljših močeh potrudla da bo forum še bolši in da bo še več ljudi gor! Big Grin
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





; komentarji obvestil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; komentarji obvestil   ; komentarji obvestil Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
; komentarji obvestil
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: GLAVNO :: × GUIDELINES & NEWSLETTER-
Pojdi na: